onwin yeni giriş casino siteleri

Kapadokya Balayı Paketlerimiz

Kapadokya Klasik Paket (18350TL)

 • 2 Gece 3 gün Jakuzili Klasik Odada konaklama
 • Açık Büfe Kahvaltı
 • Ücretsiz oda süsleme
 • Meyve tabağı ikramı
 • Çift yön havaalanı transferi (Kayseri ya da Nevşehir)
 • 1 gün bölge turu (Rehberlik hizmeti + Öğle yemeği + Araç + Müze girişleri Dahil, öğle yemeğinde alınan içecekler hariç)

Fırsat Balayı Paketi (27200TL)

 • 3 Gece 4 gün Lüks Suit Odada konaklama
 • Açık Büfe Kahvaltı
 • Ücretsiz oda süsleme
 • Meyve tabağı ikramı
 • Çift yön havaalanı transferi (Kayseri ya da Nevşehir)
 • 2 gün bölge turu (Rehberlik hizmeti + Öğle yemeği + Araç + Müze girişleri Dahil, öğle yemeğinde alınan içecekler hariç)
 • 1 Saat rehber eşliğinde ATV turu (Meşe Deresi) (1 Saat, 2 Kişi, 1 ATV)

Her şey Dahil Balayı Paketi (30350TL)

 • 3 Gece 4 gün Hamamlı Premium Kral Suit Odada konaklama
 • Açık Büfe Kahvaltı
 • Ücretsiz oda süsleme
 • Meyve tabağı ikramı
 • Çift yön havaalanı transferi (Kayseri ya da Nevşehir)
 • 2 gün bölge turu (Rehberlik hizmeti + Öğle yemeği + Araç + Müze girişleri Dahil, öğle yemeğinde alınan içecekler hariç)
 • 1 Saat rehber eşliğinde ATV turu (Meşe Deresi) (1 Saat, 2 Kişi, 1 ATV)
 • 3 set menü akşam yemeği (Yemekte alınacak içecekler hariç)

Kapadokya Balayı

Kapadokya, mistik ve tarihi doğallığa sahip yapısıyla balayı için tercih edebileceğiniz en özel bölgelerden biridir. Balayı için tercih edilen bölge kadar öneme sahip diğer bir konu ise konaklayacağınız oteldir. MDC Hotel, bölgenin ruhuna ve konseptine uygun mağara odalarıyla sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca tüm detayları özenle düşünülmüş konaklama tasarımıyla misafirlerinin yaşayacağı hislere anlam katmak için çalışmaktadır. Kapadokya balayı ile misafirlerinin evlilik hayatında unutulmaz değerde yer edinmek için MDC Hotel, balayı misafirlerini özel olarak ağırlamaktan mutluluk duyar. Kapadokya, hem balonda evlilik teklifi gibi seçenekler sunması hem de oldukça romantik bir auraya sahip olması nedeniyle teklif sonrası Kapadokya balayı tatili için de çok uygun bir yerdir. Burayı tercih edeceklerin asla pişman olmayacağına garanti verebiliriz.

Kapadokya Balayı Otelleri

Kapadokya balayı otelleri hakkında bilgi almak isteyen herkesin mutlaka araştırdığı Kapadokya etkinlikleri ülke sınırlarını aşan bir üne sahiptir. Örneğin balon turu konusunda dünyada en bilindik lokasyonlardan biri Kapadokya’dır. Kapadokya balayı turlarında, Balon Turu ile birlikte At Turu ile bölge gezisi, ATV turları, Türk Gecesi etkinliği, Kapadokya Bağ Bozumu Şenlikleri, Çanak Çömlek Atölyeleri içinde çömlek yapımı deneyimi, Şarap Tadımı, Bisiklet Turu, Jeep Safari Turu, Şarap İmalathaneleri gezisi deneyimi gibi onlarca etkinlikle karşılaşmak mümkündür.

Deneyimler, tarihi yerler, doğal sit alanları, meşhur peri bacaları ve daha birçok cazibe unsuru mevcuttur. Ayrıca bu bölgede hizmet veren insanların onlarca yılı aşan turizm tecrübesi, bölgeye gelen misafirlere profesyonel hizmet alma imkanı sunmaktadır. Kapadokya balayı fiyatları da bu tatili düşünen misafirler için önemlidir. Sizler için MDC Hotel olarak hazırladığımız paketlerimizde, aldığınız hizmetin fiyat performans oranında garanti sunmaktayız. Ödediğiniz ücretin hakkını sonuna kadar aldığınıza emin olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Kapadokya Mağara Oteller Hakkında

Kapadokya seyahatinde tatilinizin her sürecinde sizleri sıradan olmayan bir deneyim karşılar. Bunlardan biri de Kapadokya mağara otel. Bu bölge tarih öncesi zamanlarda da yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Tarih boyunca Kapadokya bölgesinde onlarca kültür, onlarca medeniyet yaşamıştır. Kendi dinlerinden, etnik geleneklerinden burada izler bırakmışlardır. Bu tarihi izlere en yakından tanıklık edebileceğiniz yerler ise Kapadokya mağara otellerdir.

Kapadokya mağara oteller hakkında ilk bahsedilmesi gereken konu burada konaklamanın nasıl bir deneyim olduğudur. Kapadokya mağara otellerde volkanik tüf yapılı taşlardan oluşan duvarlara sahip bir odada konaklarsınız. Bu, sizlere tarihe eşlik etmek gibi bir his yaşatacaktır. Ayrıca duvarlarda bulunan özel taşlar dışında kaldığınız alanın günümüzden bin yıl önce de bir yerleşim amacıyla kullanılıyor olması size tarihe yaklaştığınızı hissettirecektir. Böylece bu odalarda özel anlarınız çok daha anlamlı ve unutulmaz olacaktır. O yüzden Kapadokya balayı oteli tercihinde en iyiye ulaşmak için mağara oteller ilk sıradadır.

Kapadokya Mağara Otel Balayı

Günümüzde ne yazık ki betonla ya da suni yollarla yapılan fakat ismi Kapadokya mağara otel olan yerler de mevcuttur. Bu konuda güvenilir adresler tercih edilmelidir. Mağara oteller içerisinde bulunan odalar farklılık göstermektedir. Örneğin bazı odalarda bulunan taşlar özellikle pozitif enerjilerin doğmasına ve kötü enerjilerin azalmasına zemin hazırlar. Bu tarz mistik duyguları suni yapıların sunması mümkün değildir. Mağara otellerde kemer adı verilen yüksek tavanlı odalar olduğu gibi daha çok mağara konseptine yakın alçak tavanlı fakat son derece ferah odalar da bulunmaktadır. Nevşehir balayı otelleri içerisinde MDC Hotel’i tercih ederek, eşsiz bir Ürgüp balayı tatili yaşayabilirsiniz. Öyle ki Kapadokya mağara oteller balayı için en çok rağbet gören konseptlerin başında gelmektedir.

Kapadokya mağara oteller hakkında önemli bilgileri aktardıktan sonra özellikle mimarimiz ve hikayemizle MDC Hotel olarak tercih adres olmak isteriz. MDC Hotel, Kapadokya mağara otelleri konseptinin en nadide örneklerindendir. 15 yıllık tecrübemizle her misafirimizin gönlünde yer kurmaktayız ve bunun sayesinde her geçen gün güçlenen bir aileyiz. Ev samimiyetinde ancak kusursuz hizmet politikasıyla profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.  Balayınızda aradığınız mağara otel deneyimini MDC Hotel olaraksizinle buluşturmak için çok heyecanlıyız.

MDC Cave Hotel Ayrıcalıkları

MDC Hotel, Kapadokya balayı seyahati için sunduğu hizmetin yanında sahip olduğu avantajlarla da tercih sebebidir. Bunlardan en önemlileri otelin bulunduğu konum ve otelin doğal yapısı. MDC Hotel’in odalarında konaklarken odanızın kapısını açtığınız anda tarihi dokuyu solumaya başlarsınız. Volkanik tüf ve obsidyen gibi taşlardan oluşan duvarlar size özel hissetmenizi sağlar. Ayrıca doğal yapısı korunarak yapılan mimari çalışmalarda ortaya birçok farklı mağara oda çıkmıştır. Ve her odaya ait farklı bir hikaye burada sizleri beklemektedir. Tüm vaktinizi otelin içinde geçirmeyeceğiniz bir gerçektir. Odanızın kapısından çıktığınızda ise bu sefer doğallığın büyüsü ile buluşursunuz. Otelimizin hemen önünde yer alan vadi, binlerce yıldır yerleşim yeri olan Kapadokya’nın güzel vadilerinden biridir. Buraya, odanızın balkonundan ya da otelin terasından baktığınızda kendinize ait bir vadiniz varmış gibi hissedersiniz.

Ayrıca MDC Hotel, misafirlerinin yeme-içme hizmetinde de en iyisiyle buluşmasını arzular. Bunun için otel içerisinde bulunan MDC Hotel restoranında bölgenin en lezzetli tatlarını hazırlar. Yöresel yemekler için bölgenin yerlileri, farklı mutfaklar için profesyonel şefimiz hizmetinizdedir. Kapadokya balayı seyahatinizde MDC Hotel’i tercih edin. Ardından sonrasını bize bırakın ve birlikte ‘iyi ki’ diyeceğimiz bir buluşmamız olsun.

Ürgüp Balayı Oteli

Otelimiz Hakkında

Mağara odalardan oluşan otelimiz hijyen kurallarına uyarak, eğlence ya da iş, amacınız ne olursa olsun sizlere yıl boyunca hizmet vermektedir. Her bir oda birbirinden farklı olmakla birlikte odalarımız, misafirlerimizin konfor ve ihtiyaçları doğrultusunda özenle tasarlanmıştır. MDC Hotel’e özgü odalar, Kapadokya’nın doğasına uygun değerli antikalar, özgün ahşap çalışmaları ve taş işçiliğinin sentezlendiği sıra dışı atmosferiyle misafirlerini şımartmak için özenle döşenmiştir. Muhteşem bir doğaya sahip otelimizde tur paketlerini, hamamlı oda veya jakuzili oda tercih ederek hem dinlenme hem de eğlence tatilini aynı anda yaşayabilirsiniz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

MDC Hotel, her biri birbirinden farklı güzelliği olan odalara sahiptir. Oteldeki tüm odaların kendine özgü hikayesi vardır. MDC Hotel yapılırken mağara restorasyonları olmuştur. Bu esnada bölgenin bin yıl önceki sakinlerinin bu mağaralarda bıraktığı izler ve hikayeler kaydedilmiştir. Odaların her birinde aynı zamanda yaşayan bir tarih vardır. Otel tamamıyla bu tarih korunarak inşa edilmiş ve bununla birlikte ziyaretçilerin konforuna katkı sunacak tüm detaylar özenle düşünülmüştür.

MDC Hotel, 15.000 metrekare alanıyla bölgenin en geniş otellerinden biri konumundadır. Misafirlerine yalnızca kaya otel odalarında en iyi deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda oda dışındaki alanlarıyla da son derece iddialıdır. Organik bahçesinde bölgenin en değerli bitkileriyle eşsiz bir peyzaj tasarımı hazırlamıştır. Özellikle gün doğumu ve gün batımı saatlerinde seyrine doyum olmayan manzaraları da müşterileri için düşünmüştür. Ayrıca kendi büyüklüğüne yaraşır restoranı ile de müşterilerine bölgenin eşsiz lezzetlerini tatma imkanı sunmaktadır.

Kapadokya Ne Yenir

MDC Hotel Restoran, Kapadokya yöresel yemekleri, sıcak ve şık bir mağara atmosferinde tatma imkanı sunmaktadır. MDC Hotel Restoranda; Anadolu ve Türk yemekleri, Kapadokya’ya özgü çömleklerde geleneksel pişirme teknikleri kullanılarak ve bölgede yetişen malzemeler kullanılarak hazırlanır. Ayrıca bu restoran, yerel üzümlerden yapılan ödüllü şaraplar bulunan menülere sahiptir. Kapadokya şarap atölyeleri konusunda ünlüdür. Damak tadınıza uygun bir şarapla yemeğinizi bahçe ve vadi manzaralı masalarda keyifle yiyebilirsiniz. MDC Hotel Restoran, 12.00 ‘den Akşam 22.30’a kadar açıktır ve A La Carte (Masaya Servis) servis vermektedir.

Kapadokya Otel Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Kapadokya balayı seyahatiniz için belirlediğiniz süreyi ve tarihi netleştirdikten sonra bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Websitemizdeki balayı başlığında yukarıda yer alan balayı paketlerinden birini seçip bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sizin farklı bir planınız varsa veyahut paketler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda özel isteklerinizi ve planlarınızı bize ilettiğinizde biz, en uygun yollarla bu planlarınızın gerçekleşmesi için çalışırız.

MDC Hotel rezervasyonu için websitemizde bulunan iletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca websitemizde sağ alt köşede yer alan Whatsapp ikonuna basarak misafir danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz. Websitemizin iletişim sayfasına ulaşmak için bu linke basabilirsiniz.

Kapadokya Balayı Paketi

MDC Hotel, misafirlerine keyifli dakikalar geçirebileceği Kapadokya Balayı Paketleri sunmaktadır. Mağara otel odaları içerisinde doğal ve otantik bir tatil sizleri beklemektedir. Ayrıca MDC Hotel’de Kapadokya Balayı Paketleri dışında tatil paketleri de bulunmaktadır. Eğer hangi paketi seçeceğinize karar veremediyseniz veya daha detaylı bilgi almak istiyorsanız MDC Hotel bir telefon kadar uzanığınızda.

Kapadokya Balayı Paketleri 2022

Kapadokya Balayı Paketleri 2022 yılında da MDC Hotel farkıyla misafirlerini memnun etmeye devam etmektedir. Özellikle balayı çiftlerinin uğrak noktası olan Kapadokya’da MDC Hotel ile kendinize uygun bir paket bulabilirsiniz. Her yıl daha da gelişen otelimizde rüya gibi bir Kapadokya tatili geçirebilirsiniz. Otelimizde standart balayı paketinin dışında Fırsat ve Her Şey Dahil balayı paketlerini de tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu üç Kapadokya Balayı Paketi dışında Klasik, Lüks ve King balayı paketlerinde de konaklayabilirsiniz.

Kapadokya Lüks Balayı

MDC Hotel her hizmetiyle sizlere Kapadokya lüks balayı tadında bir tatil sunmaktadır. Kalacağınız odaların her biri eşsiz mimarisiyle göze çarpmaktadır. Tüm bunlar Kapadokya lüks balayı tatilinizi MDC Hotel farkıyla bir üst seviyeye taşımaktadır. Üstelik MDC Hotel’in her odasında Jakuzi bulunmaktadır. Dilerseniz hamamlı odalar da tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra balayı çiftlerinin vazgeçilmezlerinden olan şömine konpsetli odalarla Kapadokya lüks balayı tatilinizi doruklara çıkartabilirsiniz.

Kapadokya Balayı Her Şey Dahil

Balayı çiflerinin en çok tercih ettiği paketlerden birisi de Kapadokya Balayı Her Şey Dahil paketidir. Bu paket içerisinde MDC Hotel’in otantik havasında 3 gece 4 gün konaklıyorsunuz. Bu paket içerisinde havalanından otele transfer hizmeti ve oda süslemeye kadar pek çok hizmet bulunuyor. Kapadokya Her Şey Dahil paketi ile 2 günlük bölge turu ve 1 saatlik ATV turuna da katılıyorsunuz. Ayrıca sizlere her akşam 3 set menülü leziz bir akşam yemeği de servis ediliyor.

Kapadokya Balayı Paketi Fiyatları

MDC Hotel’de seçebileceğiniz 6 farklı Kapadokya balayı paketi bulunmaktadır. Otelimizin Kapadokya balayı paketi fiyatları her bütçeye ve zevke uyacak şekilde oluşturulmuştur. Lüks Suit Odalar’ın yanı sıra Premium Kral Suit Odalar da rağbet görmektedir. Dilerseniz Premium Kral Suit Odalarda hamam konpseti de tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte bütün odalarımızda jakuzi bulunmaktadır. Kapadokya Balayı Paketi Fiyatları seçeceğiniz hizmet ve taleplere göre değişiklik göstermektedir.

Kapadokya Balonlu Balayı Paketleri

Kapadokyadaki en meşhur aktivitelerin birisi de balon turudur. Ünü bütün dünyaya yayılan balon turu, Kapadokya’nın önemli bir simgesidir. Öyle ki romantik ambiansı sebebiyle balayı çiftlerinin ilk tercihidir. Kapadokya Balonlu Balayı Paketleri ile balayınızda yeni bir heyecan yaşayabilirsiniz. Bunun için seçtiğiniz balayı paketlerine ek olarak balon turu satın alabilirsiniz. MDC Hotel ile iletişime geçerek Kapadokya Balon Turu için rezervasyon ayaryabilirsiniz.

Kapadokya Havuzlu Balayı Otelleri

MDC Hotel, Ürgüp balayı paketleri içerisinde misafirlerine pek çok farklı fırsat sunmaktadır. Özellikle Kapadokya havuzlu balayı otelleri konpsepli bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz. Otelimiz mağara odaları ile otantik bir hava sunarken yeşilin içerisinde doğal bir manzara sunmayı da ihmat etmiyor. Bununla birlikte havuz konsepti balayı tatili için dört dörtlük bir fırsat sunmaktadır.

Kapadokya Balayı Otelleri Jakuzili

Kapadokya balayı otelleri jakuzili oda seçenekleriyle ilk sıralarda yer almaktadır. Bütün odalarında jakuzi bulunan MDC Hotel, bununla birlikte misafirlerine farklı konsept fırsatları da sunmaktadır. Jakuzili oda ile birlikte şömineli oda ve hamamlı oda tercihleri bulunmaktadır.

Kapadokya Balayı Turları

Yalnızca Türkiye’nin değil, tüm dünya ülkelerinden misafirlerin Kapadokya balayı turlarına katılmak istediği bilinmektedir. Özellikle balayı tatili sürecine farklı deneyimleri de dahil etmek isteyen insanların aklına ilk gelen yer Kapadokya’dır. Çünkü burada, gezip görülebilecek onlarca tarihi eser, hikayeleri bin yılları aşan peri bacaları ve eşsiz güzellikte vadiler vardır. Ayrıca sizleri bir macera filmi içinde hissettiren yeraltı şehirleri vardır. Tabii ki bu tarz yerler birçok turistik bölgede mevcuttur. Ancak Kapadokya’yı rakiplerinden ayıran en önemli nokta, bölgede uzun yıllardır profesyonelce yapılan etkinlikler ve sınırsız deneyimdir.

Kapadokya Balayı Tatili

Bir seyahatte konaklama asla riske atılmamalıdır. Tüm seyahatinizden alacağınız heyecanı ve tadı etkileyen hatta çoğu zaman belirleyen unsur konaklamadır. 15 yıllık turizm tecrübemizle bunu söyleyebiliriz. Hele ki konu balayı tatili ise konaklama tartışmasız en önemli konudur. Kapadokya balayı tatili için tercih edebileceğiniz yüzlerce seçenek vardır. Ancak bu tercihleri yaparken dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bunların başında hizmet kalitesi, otel konforu, turizm tecrübesi, yan hizmetler, personel ilgisi, bölge bilgisi ve yönetim tecrübesi gelmektedir. Ayrıca jakuzili oda, hamamlı oda, havuzlu oda, şömineli oda seçeneklerine sahip olmalıdır istediğiniz Kapadokya balayı oteli. Tüm bu konularda iyi olan yerler elbette vardır. Ancak diğer önemli bir konuda konaklamanın tüm konularında iyi olup bunu da erişilebilir maliyetlerle sunmaktır. İşte bu başarıdır.

Biz MDC Hotel olarak bir turizm başarısı hikayesi yazma vizyonuyla iş yaparız. Bu yüzden Kapadokya balayı için Neden MDC Hotel diye sorulduğunda gönül rahatlığıyla yaptığımız işe bakış açımızın misafirlere verdiği emniyet ve iş yapış tarzımızın sunduğu hizmet şeklinde cevap verebiliriz. 

Kapadokya balayı tatili için gelen misafirlerimizin mümkün olduğunca seyahatlerine odaklanmalarını sağlarız. Çünkü biliriz ki zihni rahat insanlar deneyimlerinden daha çok tat alabilirler.

Kapadokya Balayı Yorumları

MDC Hotel olarak hazırladığımız Kapadokya balayı paketlerinde misafirlerimizin seyahatleriyle ilgili tüm detayları düşünürüz. Bizzat empati yaparak ve misafir deneyimlerinden gelen verileri yorumlayarak en uygun programları çıkarırız. Sunduğumuz hizmetin kalitesini her daim yukarı taşımak için çalışırız. Misafirlerimizin yaptığı Kapadokya balayı yorumları bizim için oldukça önemlidir. Bu sayede müşterilerimize her zaman daha kaliteli bir hizmet sunarız.

Kapadokya Balayı Hakkında Yararlı Linkler

MDC Hotel olarak misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerde şeffaflık bizim için çok önemlidir. Bu konuda Kapadokya bölgesi, deneyimleri, turları ve otelleri gibi birçok başlıkta içerik üretiriz. Böylece misafirlerimize şeffaf bilgi ulaştırmak için de ciddi mesai harcamaktayız. Sizlerin okuyarak yararınıza olacağı linkleri de paylaşmak isteriz.

Kapadokya Özel Jakuzili Otel

Kapadokya Balayı İçin Hangi Otel

Mağara Otel Nedir?

Kapadokya Balayı Paketleri

Call Now Button