onwin yeni giriş casino siteleri

MDC Hotel Organik Bahçe

Kapadokya’da mağara otelde kalıyorsanız konforla harika bir şekilde uyumlu doğallığı ararsınız. MDC Hotel olarak bu arayışınıza en doğru cevapları verebilmek için çok farklı alanlar ve hizmetler tasarladık. Otelimizin organik bahçesi de bunlardan biri. MDC Hotel organik bahçe Kapadokya bölgesinde yetişen birçok meyve ağacına sahiptir. Aynı zamanda mevsimine göre yetiştirilen sebzelerde bu bahçede bulunmaktadır.

Misafirlerimizin yalnızca odalarındaki konforunu değil aynı zamanda oda dışındaki konforunu da düşünerek çalışırız. Bu kapsamda otelimizin bahçesine indiklerinde onlar için yetiştirdiğimiz ağaçların meyve ve sebzelerini tüketebilmektedirler. Tamamen organik olarak yetiştirdiğimiz bu ürünlerin lezzeti tüm misafirlerimiz tarafından onaylanmıştır. Organik bahçemizin meyve ve sebzelerinin farkını ilk olarak kokularından anlayabilirsiniz. Doğrudan ağacın dalından sizin tüketiminize sunduğumuz ürünlerimiz tüm otel misafirlerine ücretsiz bir şekilde açıktır.

MDC Hotel Organik Bahçe
mdchotel.com/hizmetler

MDC Hotel Organik Bahçenin Özellikleri

Sabah kalktığınızda kahvaltı için çeşitli sebzeler toplayabileceğiniz bir bahçedir burası. Doğrudan toprağa basarak günün enerjisini depolayıp organik ürünleri toplayarak kahvaltınızda tüketebilirsiniz. Ayrıca gün içinde harika manzaraları olan otelimizin farklı odalarında meyvelerinizi doğrudan bahçemizden toplayarak tüketebilirsiniz. Üstelik bu hizmet için ek bir ücret ödemezsiniz. Çünkü MDC Hotel organik bahçe tüm otel misafirlerine açıktır.

Nevşehir iklimi karasal bir iklimdir. Bu iklim şartlarında yetişen Elma, Armut, Ayva başta olmak üzere birçok meyve ağacı organik bahçemizde bulunmaktadır. Doğrudan bahçemizdeki bitkileri için görevli çalışanımız bitkilerin bakımını yapar. Aynı zamanda otelimizin bulunduğu vadinin temiz havası önemlidir. Böylece bitkilerin organik yetişme tarzı sayesinde çok farklı lezzette meyvelere dalından ulaşabilirsiniz. Ayrıca mevsimine göre domates, salatalık, biber, patates ve soğan gibi sebzeleri de yin bu organik bahçe içerisinde yetiştirmekteyiz.

MDC Hotel Organik Bahçe
https://mdchotel.com/mdc-hotel-galeri/

MDC Hotel Rezervasyon

Kapadokya seyahatinizde asla riske atılmayacak bir konu ise konaklamadır. Kusursuz bir konaklama deneyimi sunmak üzere sizleri MDC Hotel’de ağırlamaktan mutluluk duyarız. MDC Hotel’de kaldığınız sürede aynı zamanda Kapadokya’daki aktivitelerinizi arttırmak istiyorsanız MDC Hotel‘in kendi bünyesinde düzenlediği aktivitelere de katılabilirsiniz. Mağara otel konseptindeki odalarımızın ferah yapısı, otelin temizliği, mükemmel hizmet ve personelimizin ilgili ve yardımsever tutumu ile sizlere bir otelde aradığınız özelliklerin daha da fazlasını sunuyoruz. Konaklamanızı planlamak için ihtiyaçlarınıza en uygun odayı hemen rezerve edebilirsiniz.

Call Now Button