Kapadokya’da Balayı İçin Hangi Otel?

Kapadokya’da Balayı İçin Hangi Otel?

Kapadokya, çok çeşitli turistik imkanları ile keşfettikçe genişleyen bir bölgedir. Özellikle bu bölgeye ilk olarak balayında gelen çiftler için genellikle burası beklenilenin üstünde bir yer olmuştur. Çiftler, balayı için Kapadokya’ya gelmeden önce gezilecek yerler ve yapılması gereken etkinlikleri araştırarak gelirler. Otel seçiminde ise birbirinden karışık bilgilerle seçim yaparlar. Kapadokya’da Balayı için hangi otel diye sorulduğunda hayatınızın unutulmaz günlerini kusursuz hizmetle buluştururken bunu ekonomik olarak sunan otel diye cevaplamak mümkündür.

Kapadokya Balayı Otelleri
mdchotel.com

Bir otelin kusursuz hizmeti yalnızca çalışanlarının özeni ile ilgili değildir. Aynı zamanda bu otelin misafirlerine sunduğu konaklama deneyimi de önemlidir. Tüm bu imkanları sunarken aşırı maliyetli tablolarla karşılaştırmaması da gerekir. Öyle olduğunda her ne kadar tatil iyi geçmiş olsa da tatil sonrası ödemeler geldiğinde tatilin tatlı hissi borçların acı yüküne dönüşebilir. Saydığımız kriterler hemen hemen tüm balayı çiftleri için geçerlidir. Bu kriterlere uygun oteli bulmaksa hiç kolay değil. Biz sizin için bu en uygun otelin ne olduğunu biliyoruz; MDC Otel.

Kapadokya’da Balayı İçin Neden MDC Otel Tercih Edilmelidir?

Bir seyahatte riske atılmayacak en önemli konu konaklamadır. Zaman kalitenizi doğrudan etkileyen bu konuda en iyileri tercih etmek gerek. MDC Hotel, bir Kapadokya seyahati için en iyi seçenektir. Çünkü burada sadece konforlu ve huzur dolu bir ortamda konaklamakla kalmazsınız. Aynı zamanda orijinal mağaralardan dönüştürülmüş özel odalarda istirahatle birlikte mağara deneyimini birleştirirsiniz. MDC Hotel’in en iyi seçenek olması sadece işletmecisinin iddiası değil, MDC oteli tanıdığınızda sizin de kararınız olacak.

Kapadokya'da Balayı İçin Hangi Otel?
mdchotel.com

Mağara odalardan oluşan otelimiz hijyen kurallarına uyarak, eğlence ya da iş, amacınız ne olursa olsun sizlere yıl boyunca hizmet vermektedir. Her bir oda diğerinden farklı şekilde misafirlerimizin konforu ve ihtiyaçları doğrultusunda özenle tasarlanmıştır. MDC Hotel’e özgü odalar Kapadokya’nın doğasına uygun değerli antikalar, özgün ahşap çalışmaları ve taş işçiliğinin sentezlendiği sıra dışı atmosferiyle misafirlerini şımartmak için özenle döşenmiştir.

Kapadokya’ da Ürgüp’ün tabloları kıskandıran manzarasına kurulmuş olan MDC Hotel kültürel mirasın taşıyıcısı, stil sahibi ayrıca lüks ile geleneksel tasarımın beraber harmanlandığı bir deneyim sunmaktadır. Ürgüp ilçe merkezine yürüyüş mesafesinde bulunan otelimiz, konumu itibariyle karakteristik vadiler, peribacaları ve Kapadokya’nın kendine özgü olağanüstü doğal güzellikleriyle çevrilidir.

MDC Otel İmkanları

MDC Hotel, 15.000 metrekare alanıyla bölgenin en geniş otellerinden biri konumunda. Misafirlerine yalnızca otel odalarında en iyi deneyimi sunmakla kalmayıp aynı zamanda oda dışındaki alanlarıyla da son derece iddialıdır. Organik bahçesinde bölgenin en değerli bitkileriyle eşsiz bir peyzaj tasarımını, özellikle gün doğumu ve gün batımı saatlerinde seyrine doyum olmayan manzaraları da müşterileri için düşünmüştür. Ayrıca kendi büyüklüğüne yaraşır restoranı ile de müşterilerine bölgenin eşsiz lezzetlerini tatma imkanı sunmaktadır.

Kapadokya Yöresel Yemek
mdchotel.com

Güne başlangıcınız tüm gününüzü şekillendirebiliyor. Uyandığınızda duyduğunuz ilk cümle, aldığınız ilk koku ve zihninizden geçen ilk düşünce. Tüm bunlar gününüzü ve enerjinizi etkileyen unsurlar. Peki ilk yediğiniz şey? Midenize aldığınız ilk öğünün kalitesi? Şüphesiz günün gidişatını belirleyen en önemli unsurlardan biri de kahvaltı. Özellikle tatildeyseniz. Hayat, kahvaltıları gözardı edecek kadar uzun değil.

MDC Otel, günün ilk öğününü sağlıklı gıda, lezzetli yemek ve sanatsal aşçılıkla buluşturur. MDC Otel kahvaltısı, tamamen organik yöresel ürünlerin bölgenin eli hamarat hanımları tarafından hazırlanması ile oluşur. Otelin mutfak şefinin omlet üzerine uzmanlığı ile kahvaltı başka bir boyuta ulaşır. MDC Otel, açık büfe kahvaltısında zengin çeşit içeriğiyle misafirlerini memnun etmek için her detayı düşünür. Zengin çeşit içeriği yaparken gereksiz ürünlerle çeşit arttırmak için değil herbiri birbirinden lezzetli ürünlerle misafirlerinin damağında unutulmaz bir tat bırakmak için çalışmaktadır.

MDC Hotel Restoran, yöresel yemekleri, sıcak ve şık bir mağara atmosferinde tatma imkanı sunmaktadır. MDC Hotel Restoranda; Anadolu ve Türk yemekleri, Kapadokya’ya özgü çömleklerde geleneksel pişirme teknikleri kullanılarak ve bölgede yetişen malzemeler kullanılarak hazırlanır. Ayrıca bu restoran, yerel üzümlerden yapılan ödüllü şaraplar bulunan menülere sahiptir. Damak tadınıza uygun bir şarapla yemeğinizi bahçe manzaralı masalarda keyifle yiyebilirsiniz. MDC Hotel Restoran, 12.00 ‘den Akşam 22.30’a kadar açıktır ve A La Carte ( Masaya Servis) servis vermektedir.

 

 

 

Sonraki İçerikGomeda Vadisi

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kapadokya Rehberi

Şimdi Ara
Tatil İndirimi Kapadokya