Hizmetler

Restoran

Yöresel yemekleri, sıcak ve şık bir mağara atmosferinde tadabilir, bölgenin lezzetlerini keşfedebilirsiniz. Restoranımızda; Anadolu ve Türk yemekleri, Kapadokya’ya özgü çömleklerde geleneksel pişirme teknikleri kullanılarak bölgemizde yetişen malzemeler kullanılarak hazırlanır. Ayrıca yerel üzümlerden yapılan ödüllü şaraplara sahip menüleri inceleyebilir, damak tadınıza uygun bir şarapla yemeğinizi bahçe manzaralı masalarda keyifle yiyebilirsiniz. Restoranımız 12.00 ‘den Akşam 23.30’a kadar açıktır ve A La Carte ( Masaya Servis) servis vermektedir.

 

 


 

Vadide Yürüyüş Keyfi

Otelimizin hemen arkasında yürüyüş yapabileceğiniz bir vadi mevcuttur. Doğa ile iç içe olmanın, bol oksijenin, Kapadokya’nın doğal volkanik taşlarının keyfini çıkarın!

 


 

Organik Bahçe

MDC Otel olarak misafirlerimize istedikleri zaman organik bahçemizde özenle yetiştirdiğimiz meyve ve sebzeleri dalından toplayıp yeme imkanı sunuyoruz. Özellikle kahvaltı sırasında bahçeden toplanan domates, salatalık ve biberleri yemenin keyfine doyum olmuyor.

 


 

Toplantı Odası

Konferans salonumuz yaklaşık 25- 35 kişiliktir. Her türlü toplantı ve etkinlik için sizlere hizmet sunan geleneksel bir mimariye sahiptir.

 


 

Masaj (ücretli)

Mdc Otel olarak sizlere profesyonel bir masör tarafında konakladığınız odada masaj hizmeti sağlamaktayız.

 


 

Resepsiyon & Lobi

Resepsiyonumuz her türlü sorunuz veya istekleriniz doğrultusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Kapadokya bölgesinde yapılabilecek “Günlük Bölge Turları, Balon Turu, ATV Turu, Vadi Yürüyüşleri” gibi tüm aktiviteler ile ilgili de yardımcı olmaktayız.