onwin yeni giriş casino siteleri

Hizmetler

 


Restoran&Menü

MDC Hotel Restoran, yöresel yemekleri, sıcak ve şık bir mağara atmosferinde tatma imkanı sunmaktadır. MDC Hotel Restoranda; Anadolu ve Türk yemekleri, Kapadokya’ya özgü çömleklerde geleneksel pişirme teknikleri kullanılarak ve bölgede yetişen malzemeler kullanılarak hazırlanır. Ayrıca bu restoran, yerel üzümlerden yapılan ödüllü şaraplar bulunan menülere sahiptir. Damak tadınıza uygun bir şarapla yemeğinizi bahçe manzaralı masalarda keyifle yiyebilirsiniz. MDC Hotel Restoran, 12.00 ‘den Akşam 22.30’a kadar açıktır ve A La Carte ( Masaya Servis) servis vermektedir.

Devamını oku..

 

 

 


 

Vadide Yürüyüş Keyfi

MDC Hotel konumu itibariyle çok avantajlı bir yerdedir. Gerek otelin sayfiye yerlerine olan yakınlığı gerekse sahip olduğu diğer imkanlar açısından bu yere sahiptir. Bu avantajlardan biri de hemen arkasında bulunan vadisidir. MDC Hotel yürüme mesafesinde hemen otelin arkasında sahip olduğu vadisiyle misafirlerine vadide yürüyüş keyfi sunmaktadır. Bu vadi otele yakınlığı sayesinde günün hemen her saatinde huzurla vakit geçirebileceğiniz bir imkan olarak sizi karşılamaktadır.

Devamını oku..

 


 

Organik Bahçe

Kapadokya’da mağara otelde kalıyorsanız konforla harika bir şekilde uyumlu doğallığı ararsınız. MDC Hotel olarak bu arayışınıza en doğru cevapları verebilmek için çok farklı alanlar ve hizmetler tasarladık. Otelimizin organik bahçesi de bunlardan biri. MDC Hotel organik bahçe Kapadokya bölgesinde yetişen birçok meyve ağacına sahiptir. Aynı zamanda mevsimine göre yetiştirilen sebzelerde bu bahçede bulunmaktadır.

Devamını oku..

 


 

Toplantı Odası

MDC Hotel, misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek inşa edilmiştir.  Biz, misafirlerimizin toplantı ihtiyaçlarında da en güvenilir adres olmak için çalışmaktayız. MDC Hotel toplantı odası her türlü etkinlik, buluşma, organizasyon ve davetleriniz için 35 kişilik kapasitesiyle hizmetinize açıktır.  Otelimizin toplantı odası kullanımı esnasında yeme-içme ikramları noktasında da gerek yemek gerekse aperatiflerle hizmet sunmaktayız.

Devamını oku..

 


 

Masaj (ücretli)

Bir seyahatin olmazsa olmazı iyi hissetmektir. Seyahatler, genellikle gün içinde çeşitli aktiviteler ve bolca yürüme hareketi gerektirmektedir. Özellikle Kapadokya bölgesi onlarca aktivitesi ve gezmek görmek gereken yerleri olduğu için yoğun bir bölgedir. Bu bölgeye tatile gelen misafirlerimizin gün içinde geçirdikleri vakti en kaliteli hale getirmek için çalışmaktayız. MDC Hotel olarak mağara otelde masaj hizmeti sunarak misafirlerimizin zinde kalmalarına destek olmak ve böylece buradaki deneyimlerinden maksimum tadı almalarını sağlamak için çalışırız.

Devamını oku..

 


 

Resepsiyon & Lobi

Resepsiyonumuz her türlü sorunuz veya istekleriniz doğrultusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Kapadokya bölgesinde yapılabilecek “Günlük Bölge Turları, Balon Turu, ATV Turu, Vadi Yürüyüşleri” gibi tüm aktiviteler ile ilgili de yardımcı olmaktayız.

Call Now Button