onwin yeni giriş casino siteleri

706 Premium Kral Suit & Türk Hamamlı Oda

Alan
90 m²
Maximum Konuk
4 Yetişkin / Çocuk
Yatak Tipi
Çift kişilik yatak, 2 Tek kişilik yatak

706 No’lu Odamızın Özellikleri

 • Odada 1 adet çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak ve 1 geniş sedir mevcuttur.
 • Maximum 4 kişi konaklayabilir.
 • Otelimizin tüm odalarında jakuzi mevcuttur.
 • Odanın içerisinde ve kapının önünde oturma alanı mevcuttur.
 • Odamızda ayrıca elektrikli su ısıtıcısı, televizyon, klima, ücretsiz su, terlik, buklet sepeti, güvenlik kasası, telefon, minibar, saç kurutma makinesi ve wifi mevcuttur.
 • Ücretsiz uyandırma servisimiz vardır.
 • Odada yerden ısıtma sistemi mevcuttur.
 • 706 No’lu Odamızın Tarihçesi

  Duvarlar jeoloğun ince ve sivri uçlu kazmalarına benzeyen bir alet kullanılarak temizlendi.
  Pürüzlü yüzeyler oksitlenme sürecine yardımcı olur ve taşın sertleşmesine izin verir.
  Pürüzsüz bir yüzey nem toplama eğilimindedir ve soyulmaya veya dökülmeye neden olur.
  Yüzlerce yıl önce duvarlar bu şekilde yapılmıştır.
  Odadaki yatak, çalışma masası, dolap kapıları ve pencere çerçeveleri çalışma sahasındaki marangozhanede yapıldı. Restorasyon için kullanılan taşlar da yine sahada boyutlandırıldı.

  MDC Hotel bir miras bölgesinde yer aldığından, odaları orijinal boyutta tutmaya özen gösterdik.

  Tüm banyoların ve diğer bazı odaların tavanlarında açılmış delikler göreceksiniz. Bunlar mağara yüzeylerinin korunmasında gerekli olan hava sirkülasyonunu arttırır. Havalandırma olmadan nem toplanır ve duvarlar ve tavanlar bozulabilir.

  İnşaata Ekim 2009’da başlandı. Resepsiyona çıkan merdivenlerin solundaki restoran ve restoranın solundaki alan, resepsiyon ve merdivenle çıkılan ve sağa doğru uzanan tüm odalar tamamlandı ve Şubat 2011’de açılışa hazır hale getirildi. Toplamda 22 odanın ve ortak kullanım alanlarının inşaatı 2 yıl sürdü. Otelimizin orijinal mağara yapısını bozmadan, misafirlerimize daha konforlu ve daha rahat bir ortam sunabilmek için bir zamanlar şantiyede günlük 70 işçi çalışıyordu.

  Oda Servislerimiz

  Jakuzi
  Elektrikli Su Isıtıcısı ( Kettle)
  LCD Televizyon
  Klima
  Şömine
  Oturma Alanı
  Ücretsiz Su
  Terlik & Buklet Sepeti
  Güvenlik Kasası
  Yatak Seçenekleri
  Oda Telefon
  Mini Bar
  Saç Kurutma Makinesi
  Kemer Tavan
  Yerden Isıtma Sistemi
  Uyandırma Servisi
  Oda Servisi
  Kahvaltı
  Wi-Fi

  Yorumlar

  Pınar -

  Doğru Tercih Balayımız için doğru bir tercih yaptığımızı deneyimleyerek görmüş olduk.Sonay Hanım’ın güleryüzü,ilgisi takdire şayan. Mustafa Bey’in samimiyeti ve hoş sohbeti harikaydı. 402 nolu oda tüm beklentileri karşılıyor.Yemeklerin lezzeti, otelin manzarası beklentimizin çok çok üstünde. ATV turunda bize eşlik eden Davut Bey’e ayrıca teşekkür ederiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Aldığı parayı hak eden, işini layıkıyla yapan kişileri görmek bizi mutlu ediyor. Ayrıca kış mevsiminde de oteli deneyimlemek için sabırsızlanıyoruz.

  Zümrüt -

  Burada 2. Kalışımız. İlkinde 402 nolu king suitte kalmıştık, mükemmeldi. Şimdi farklı bir odadayız ve yine mükemmel. Klasik otellerden hoşlanmayan, özgünlük arayanlar için ideal.Kaya otel olduğu için de dışarıdaki sıcak havadan eser yok,içerisi serin...

  Emine -

  Ekim'in ilk haftası arkadaşlarımız ile birlikte otelde kaldık. Odalar ve hamam muhteşemdi. Temizliğe ve hijyene dikkat etmişlerdi. Odalar birbirinden bağımsızdı. Kimseyle temas etmiyorsunuz tam pandemiye uygundu. Kahvaltı açık büfeydi. Bizce lezzetliydi. Mustafa Bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz :) Kışın tekrar görüşmek dileğiyle :)

  Call Now Button