onwin yeni giriş casino siteleri

303 Lüks Suit & Türk Hamamlı Oda

Alan
60 m²
Maximum Konuk
2 Yetişkin / Çocuk
Yatak Tipi
Çift kişilik yatak

303 No’lu Odamızın Özellikleri

  • Odada 1 adet çift kişilik yatak ve 1 geniş sedir mevcuttur.
  • 303 No’lu odamızda hamam mevcuttur.
  • Maximum 2 kişi konaklayabilir.
  • Otelimizin tüm odalarında jakuzi mevcuttur.
  • Odanın içerisinde oturma alanı mevcuttur.
  • Odamızda ayrıca elektrikli su ısıtıcısı, televizyon, klima, ücretsiz su, terlik, buklet sepeti, güvenlik kasası, telefon, minibar, saç kurutma makinesi ve wifi mevcuttur.
  • Ücretsiz uyandırma servisimiz vardır.
  • Odada yerden ısıtma sistemi mevcuttur.

303 No’lu Odamızın Tarihçesi

Duvarlar jeoloğun ince ve sivri uçlu kazmalarına benzeyen bir alet kullanılarak temizlendi.
Pürüzlü yüzeyler oksitlenme sürecine yardımcı olur ve taşın sertleşmesine izin verir.
Pürüzsüz bir yüzey nem toplama eğilimindedir ve soyulmaya veya dökülmeye neden olur.
Yüzlerce yıl önce duvarlar bu şekilde yapılmıştır.
Odadaki yatak, çalışma masası, dolap kapıları ve pencere çerçeveleri çalışma sahasındaki marangozhanede yapıldı. Restorasyon için kullanılan taşlar da yine sahada boyutlandırıldı.

MDC Hotel bir miras bölgesinde yer aldığından, odaları orijinal boyutta tutmaya özen gösterdik.

Tüm banyoların ve diğer bazı odaların tavanlarında açılmış delikler göreceksiniz. Bunlar mağara yüzeylerinin korunmasında gerekli olan hava sirkülasyonunu arttırır. Havalandırma olmadan nem toplanır ve duvarlar ve tavanlar bozulabilir.

İnşaata Ekim 2009’da başlandı. Resepsiyona çıkan merdivenlerin solundaki restoran ve restoranın solundaki alan, resepsiyon ve merdivenle çıkılan ve sağa doğru uzanan tüm odalar tamamlandı ve Şubat 2011’de açılışa hazır hale getirildi. Toplamda 22 odanın ve ortak kullanım alanlarının inşaatı 2 yıl sürdü. Otelimizin orijinal mağara yapısını bozmadan, misafirlerimize daha konforlu ve daha rahat bir ortam sunabilmek için bir zamanlar şantiyede günlük 70 işçi çalışıyordu.

Oda Servislerimiz

Saç Kurutma Makinesi
Elektrikli Su Isıtıcısı ( Kettle)
LCD Televizyon
Klima
Oda Telefon
Ücretsiz Su
Oturma Alanı
Terlik & Buklet Sepeti
Güvenlik Kasası
Mini Bar
Jakuzi
Hamam
Kemer Tavan
Yerden Isıtma Sistemi
Uyandırma Servisi
Oda Servisi
Kahvaltı
Wi-Fi

Yorumlar

Selma B. -

20.10.2020 tarihinde kız kardeşimle tavsiye üzerine hava almak ve biraz şehir hayatından uzaklaşmak için gittiğimiz bir yerdi. Manzarasını çok beğendik, gerçekten huzurlu bir ambiyansı vardı. Kahvaltı açık büfeydi ve yemekleri lezzetliydi, insanın evi kadar temiz ve tertipliydi gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Personelleri çok güler yüzlü ve ilgiliydi ayrıca Sonay hanım ve Mustafa beye ilgi ve güler yüzleri için çok teşekkür ederim

Mustafa S.
Mustafa S. -

Otel inanılmaz derecede güzeldi. Kaldığım en iyi otellerden birisi kesinlikle. Hem kalabalık aileler için hem de çiftler için muazzam derecede uygun bir otel. Özellikle çalışanların ilgi ve alakası muazzamdı. Mustafa Bey'e de değinmeden edemeyeceğim. Mustafa bey sayesinde Kapadokya civarında gezi planımızı oluşturduk, sorularımıza sıkılmadan cevap verdi. Mustafa Bey için bile tekrar tekrar gidilir. Hayal Diyarı MDC!

Seyyahaile1234 -

Ilk kez gittik.Ortami çok iyi kafa dinlenicek bi otel.Kaldigimiz oda cok güzel dizayn edilmişti. Otelin panoramik manzarası ve izlemesi çok güzeldi.Personeli ilgili güleryüzlü ve temiz bir oteldi. Akşam yemeği iyiydi fakat kahvaltısi daha güzeldi. Tekrar gitmek istedigimiz bir otel

Call Now Button