Kapadokya ATV Turu

Kapadokya ATV Turu

Kapadokya ATV Turu

Kapadokya, eşsiz doğal yapısı ile her daim yerli ve yabancı turistlerin ilgi merkezi olmuştur. Eşsiz coğrafyası yanı sıra birçok etkinlik yapma imkanı da bulunan Kapadokya’da keyifli zaman geçirmek kaçınılmazdır diyebiliriz. Kapadokya ATV Turu, bölgenin tarihi ve doğal yapısıyla kucaklaşan vadilerini gezmek için çok iyi bir fikirdir. İnsanların Kapadokya tatillerinde en çok önemsediği şey, deneyimlerdir. Kapadokya ATV Turu da yerli ve yabancı turistler için hem adrenalin dolu bir deneyim hem de doğal yerleri keşfedebilecekleri bir tur olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca ATV turu Kapadokya denilince ilk akla gelen etkinliklerden biridir. Bunun nedeni de normalde eşsiz vadilere araç ile girmenin neredeyse imkansız olmasıdır. Ancak arazi koşullarına çok iyi uyum sağlayan ATV turu, sizlere bu konuda çok yardımcı olacaktır.

Kapadokya ATV Turu Hakkında

ATV turunun son derece eğlenceli bi tur olduğundan bahsettik. Tabii sonrasında herkesin aklında Kapadokya ATV turu nedir, nasıl ve nerede yapılır sorusu belirmektedir. Kapadokya’da bu deneyime erişiminiz oldukça kolaydır. Peri bacalarını, görmeye doyamayacağınız vadileri tur kiralayarak gezmeniz mümkündür. Birçok firma ATV araçları ile 1-2 saatlik ATV turları ya da 3-4 saatlik ATV turları kiralaması yapmaktadır. Bu turlar, özellikle adrenalini seven kişiler için uygundur. Ancak bu, motorun sürülme zorluğu ya da hızıyla ilgili bir adrenalin durumu değildir. Bundan daha çok, bölgedeki engebeli arazilerin zorluğu önemli bir heyecan faktörüdür. Toza, toprağa, çamura bulanmayı seviyorsanız ve kirlenmekten korkmuyorsanız bu deneyim sizin içindir. Ayrıca gezerken doğal güzelliklerin zorlu şartlarını da göze almanız önemlidir.

Bazı misafirlerimiz partnerlerine sürpriz yapmak için ATV turu evlilik teklifi ve ATV turu fotoğraf çekimi gibi organizasyonlar istemektedirler. Kapadokya evlilik teklifi konusunda yapılabilecek en romantik yerlerden biridir. Eğer sizler de böyle bir organizasyon yapmak istiyorsanız bu konuda her zaman yardımcı olmak isteriz. Bu konuda veya kişiye özel Kapadokya balayı paketleri ile ilgili de destek almak için bize ulaşın.

Kapadokya ATV Turu Fiyatları

Birçok ATV kiralama şekli vardır. Öncelikle bunu iki ana maddeye ayırabiliriz. İlki, bağımsız olarak sadece araç kiralamaktır. Saatlik veya günlük kiralama yapabilirsiniz, bu size kalmıştır. İkincisi ise ATV turu satın almaktır. Kapadokya ATV Turu fiyatları 350 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar ortalama 1.5-2 saatlik turlar için geçerlidir. Daha uzun süren ve özel bölgelerde rehberlik hizmetleri içeren farklı turlar için farklı fiyatlar söz konusudur. ATV araçları iki kişiliktir. Ve eğer bağımsız olarak bir araç kiralayacaksanız iki kişi de binseniz tek kişi de binseniz aynı fiyatı ödersiniz. Ancak turlarda araç fark etmeksizin kişi başı fiyatı ödersiniz. Bunu bilmeniz önemlidir. Eğer Kapadokya seyahatinizi bir grupla birlikte gerçekleştiriyorsanız grup olarak kiralamalarda genelde indirimler mevcuttur. Eğer grup olarak gün boyu ATV Turu kiralaması yaparsanız, öğle yemeği ve otel transferleri de ücrete dahil olacak şekilde bir fiyatlandırma ile karşılaşırsınız.

Kapadokya ATV Turu
mdchotel.com

Kapadokya ATV Turu Nerede

Kapadokya’da ATV turu için bölgede birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında Kızılçukur Vadisi, Çavuşin Kasabası, Uçhisar, Kılıçlar Vadisi, Devrent Vadisi, Aşk Vadisi ve Güvercinler Vadisi bulunmaktadır. ATV turları hizmeti veren MDC Hotel olarak kendi oluşturduğumuz rotalar mevcuttur. Ayrıca sizin isteklerinize göre de bir rota alternatifi oluşturmakta yardımcı olabiliriz. Bu turlar için birçok seçenek mevcuttur. Örneğin; Nevşehir ATV turu, Ürgüp ATV turu, Göreme ATV turu, Uçhisar ATV turu, Ortahisar ATV turu, Avanos ATV turu

ATV Turlarında kiralamalar yukarıda da bahsettiğimiz gibi farklı uzunluklarda olmaktadır. Firmamızın standart oluşturduğu turlar olduğu gibi uzun, kısa ve özel paketleri de bulunmaktadır. Kapadokya ATV Turu için ziyaretçiler genellikle günbatımı saatlerini tercih etmektedirler. Bu saatler, eğer yaz sezonunda tatilinizi gerçekleştiriyorsanız günün hem en serin vaktidir hem de bu saatlerde bölgenin en iyi manzaralarını görme şansınız olmaktadır. Yazın seyahat etmeseniz bile rüzgarlı saatler, ATV Turu deneyiminin adrenalini daha da arttırıyor diyebiliriz.

ATV Turu Güvenli mi?

ATV Turuna katılım sağlamak için motor, araba ehliyetine veya bu konuda tecrübeli olmanıza gerek yoktur. Bu konuda çok rahat olabilirsiniz. Hiçbir tecrübeniz olmasa da katılabilirsiniz çünkü ATV araçları zaten dört tekerleklidir. Denge konusunda bir problem yaşamazsınız. Tur başlamadan önce rehberinizin direktifleri doğrultusunda nasıl kullanılacağını öğrenirsiniz ve ısınmak için biraz dolaşırsınız.

ATV Turu hizmetimizde söylediğimiz gibi tur başlamadan önce sizlerle birlikte bir ısınma turu yapmaktayız. Güvenliğiniz için tarafımızca kask ve eldiven gibi güvenlik ekipmanları da sağlanmaktadır. Rehberinizi dinlediğiniz ve çok hız yapmadığınız sürece güvenli bir şekilde turu tamamlarsınız. Riskli hareketler yapmamak ve dikkatli olmak sizin elinizde diyebiliriz.

ATV Araçları

Motor gücü ATV’nin ağırlığı ile ilişkilidir. Firmamızda, farklı ATV çeşitleri bulunmaktadır. Sürmek için aldığınız ATV motorunda nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda rehberimizin yönlendirmelerini dikkatle dinlemeniz gerekmektedir. Bazı durumlarda gaza aniden yüklenip ivme ile sarsılmalar yaşandığı olmaktadır. Bunları önceden öğrenmeniz, olası bir kazayı önlemek için gereklidir. ATV Turu kiralamanız için önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Gün doğumu ATV Turları ve günbatımı ATV Turları çok tercih edilmektedir. Bu yüzden özellikle o saatler için rezervasyonunuzu erken yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda MDC Hotel olarak ATV kiralama hizmetimiz ile size destek olmaktayız.

Şimdi Ara