onwin yeni giriş casino siteleri

MDC Hotel Vadide Yürüyüş Keyfi

MDC Hotel konumu itibariyle çok avantajlı bir yerdedir. Gerek otelin sayfiye yerlerine olan yakınlığı gerekse sahip olduğu diğer imkanlar açısından bu yere sahiptir. Bu avantajlardan biri de hemen arkasında bulunan vadisidir. MDC Hotel yürüme mesafesinde hemen otelin arkasında sahip olduğu vadisiyle misafirlerine vadide yürüyüş keyfi sunmaktadır. Bu vadi otele yakınlığı sayesinde günün hemen her saatinde huzurla vakit geçirebileceğiniz bir imkan olarak sizi karşılamaktadır.

Vadide Yürüyüş Keyfi
Photo by Fineas Anton on Unsplash

MDC Hotel Vadisinin Özellikleri

Otelimizin hemen arka kısmında bulunan vadi her ne kadar Kapadokya bölgesinin meşhur vadilerinden olmasa da o vadilerin sahip olduğu özelliklere sahiptir. Özellikle bu vadide volkanik yapıdaki taşları ve oluşumları gözlemlemek mümkündür. Aynı zamanda bölgenin kendine has bitki yapısı da bu vadi içerisinde mevcuttur. Bu vadi özellikle bölgeye gelen insanlar tarafından pek bilinmediği için rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz sakin bir yerdir. Otele yakınlığı sayesinde MDC Hotel misafirleri bu vadiye gittiklerinde deneyimlerini şöyle aktarmışlardır; ‘kendimize özel bir vadimiz var gibi hissettik.’

Vadiye en yakın bilindik yapı MDC Hotel olduğu için bu vadi, otel vadisi olarak ya da MDC’nin vadisi şeklinde halk arasında anılmaktadır. Vadinin özellikle doğa ile iç içe olması ve temiz, oksijeni bol havası sayesinde yürüyüşe imkan sağlamaktadır. Bu vadide yapacağınız yürüyüşle kendinizi daha zinde hissedeceksiniz. Aynı zamanda temiz havanın vücudunuzdaki pozitif etkisiyle Kapadokya seyahatiniz daha kaliteli hale dönüşecektir.

Vadideki görüntü ise bir diğer güzel özelliktir. Temiz hava sayesinde yeşilliklerin rengini, taşların yapısını daha net olarak görmeniz mümkün. Bu aynı zamanda fotoğraf çekimi için de çok güzel bir imkan sağlamaktadır. Normal yaşamda özellikle büyük kentlerde hava kirliliği sebebiyle flu bir görüntüye alışır gözlerimiz. Ancak bu vadiye geldiğinizde görüntünün netleştiğini hemen fark edersiniz. Sakin yapısı ve net görüntüsü ile rahatlıkla fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda zevkle bu vadide yürüyüş keyfi yapabilirsiniz.

Vadide Yürüyüş Keyfi
Photo by Matteo Di Iorio on Unsplash

MDC Hotel Rezervasyonu

Kapadokya seyahatinizde asla riske atılmayacak bir konu ise konaklamadır. Kusursuz bir konaklama deneyimi sunmak üzere sizleri MDC Hotel’de ağırlamaktan mutluluk duyarız. MDC Hotel’de kaldığınız sürede aynı zamanda Kapadokya’daki aktivitelerinizi arttırmak istiyorsanız MDC Hotel‘in kendi bünyesinde düzenlediği aktivitelere de katılabilirsiniz.  Mağara otel konseptindeki odalarımızın ferah yapısı , otelin temizliği, mükemmel hizmet ve personelimizin ilgili ve yardımsever tutumu ile sizlere bir otelde aradığınız özelliklerin daha da fazlasını sunuyoruz. Konaklamanızı planlamak için ihtiyaçlarınıza en uygun odayı hemen rezerve edebilirsiniz.

Call Now Button