onwin yeni giriş casino siteleri

MDC Hotel Toplantı Odası

MDC Hotel, misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek inşa edilmiştir.  Biz, misafirlerimizin toplantı ihtiyaçlarında da en güvenilir adres olmak için çalışmaktayız. MDC Hotel toplantı odası her türlü etkinlik, buluşma, organizasyon ve davetleriniz için 35 kişilik kapasitesiyle hizmetinize açıktır.  Otelimizin toplantı odası kullanımı esnasında yeme-içme ikramları noktasında da gerek yemek gerekse aperatiflerle hizmet sunmaktayız.

"<yoastmark

Toplantı Odasının Özellikleri

MDC Hotel, Kapadokya bölgesinin özgün mağara otellerinden biridir. Özellikle otelimizin duvarlarında bulunan taşlar yapısı itibariyle otel mimarimize özgün bir atmosfer ve anlam katmaktadır. Yapımı itibariyle özenle doğal yapısı korunmuş olan mağara otelimizin konsepti misafirlerimizin takdir ve beğenisini kazanmıştır. Toplantı odası konusunda da yine mağara yapısı mahfuz bir alanımız bulunmaktadır. MDC Hotel toplantı odası, tarzı ve duvar yapısı itibariyle özgün bir mimari konseptte sahiptir. Bu sayede burada organize etmeyi düşündüğünüz etkinliğinize katılacak misafirlerinize unutulmaz bir etkinlik deneyimi sunabilirsiniz.

"<yoastmark

Otelimizin toplantı odası 35 kişiye kadar insan gruplarını ağırlamaktadır. Bu sayının altındaki gruplar için de oda boş görünmeyecek şekilde hızlı çözümler geliştirmekteyiz. MDC Hotel toplantı odası kullanımınız ile burada yemekli bir organizasyon ya da atıştırmalık ikramı ile gerçekleşecek bir organizasyon planlayabilirsiniz. Toplantı odası kullanımınız ile sizlere aynı zamanda davetli karşılama, yönlendirme levhaları ve garsonluk hizmeti de sunmaktayız. Bu mekanın isteklerinize uygun dizaynını oluşturmaktayız. Etkinlik esnasında ihtiyaç duyulabilecek internet, mikrofon, ses sistemi, projeksiyon ve ışıklandırma gibi teknik hizmetler tarafımızda sağlanmaktadır. Ayrıca düşündüğünüz organizasyon için toplantı odalarımızda duvarlarımıza zarar vermeyecek süslemeleri ve düzenlemeleri de yapabilmeniz mümkündür.

MDC Hotel Toplantı Odasını Nasıl Kullanabilirim?

Eğer otelimizde konaklayan misafirlerimizden biriyseniz otel rezervasyonunuz esnasında bu konuda bizi bilgilendirebilirsiniz. Bu sayede toplantı odası rezervasyonunuzu da eş zamanlı olarak yapabiliriz. Konaklamanız esnasında toplantı odası kullanma ihtiyacınız olursa resepsiyonumuza ya da misafir danışmanımıza bilgilendirme yapabilirsiniz.

Dışarıdan otel odası kullanımı için web sitemizde sağ alt köşede bulunan WhatsApp ikonuna tıklayarak müşteri danışmanımıza ihtiyaçlarınızın detayını aktarabilirsiniz. Ya da doğrudan otelimize gelerek toplantı odamızı görebilirsiniz. Ardından organize etmeyi düşündüğünüz etkinlik detaylarını bizimle paylaşırsınız. Biz de size özel çözümler geliştirir ve rezervasyonunuzu oluştururuz. Ayrıca;

+90 (384) 341-4415

+90 (533) 201-5559

İletişim numaralarımızdan da MDC Hotel toplantı odası için rezervasyon yapabilirsiniz.

Mekanların hislerde bıraktığı izleri önemseriz. Etkinlikleriniz için katılımcıların deneyimlerini iyileştirme misyonuyla tasarladığımız toplantı odamız hizmetinizdedir.

"<yoastmark
Call Now Button